SUNWOR DRP-240-12
SUNWOR DRP-240-12
  1. Tápegységek
  1. Biztonságtechnika
  2. Szerszámok, szerelési anyagok
  3. Tápegységek
SUNWOR DRP-240-12
SUNWOR DRP-240-12
Várható kiszállítási idő :
3-15 munkanap
Márka:
Sunwor
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
113861
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Csomagajánlatok
Részletek
- Kapcsolóüzemű tápegység.
- Stabilizált kimeneti feszültség.
- DIN sínre szerelhető kivitel (TS-35/7.5, TS-35/15).
- Sorkapcsos csatlakozás.
- Kimeneti feszültség: 12 VDC (+/- 10% szabályzási lehetőséggel).
- Kimeneti áram: maximum 20 A.
- Kimeneti teljesítmény: 240 W.
- Hullámzás és zaj: maximum 100 mVp-p.
- Szigetelési ellenállás: 100 MOhm / 500 VDC.
- Túláramvédelem: névleges áram 105 - 150%-nál.
- Túlfeszültség védelem: névleges feszültség 115% - 135%-nál.
- Hatásfok: 85%.
- LED-es állapotjelzés.
- Tápfeszültség: 90 - 264 VAC / 47 - 63 Hz.
- Áramfelvétel: 1.4 A.
- Működési hőmérséklet: -20°C - +60°C.
- Működési páratartalom: 20 - 90 %.
- Méret: 125.5 mm x 125.2 mm x 100 mm.