Milwaukee Akkumulátoros csővágó M12PCSS/0
  1. Akkus csővágók
  1. Építőipari gépek
  2. Elektromos szerszámok és sűrített levegős szerszámok
  3. Elektromos szerszámok
  4. Akkus csővágók
Várható kiszállítási idő :
5-15 munkanap
Márka:
Milwaukee
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pontkedvezmény nem vehető igénybe
Gyártói Cikkszám:
078218 M12PCSS/0
Mennyiségi kedvezmény:
10  db
3
20  db
5
Típus Típus:
M12PCSS/0
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Csomagajánlatok
Részletek
Kivitel:
Akkus kompakt csővágó rozsdamentes vágófejjel. Automatikusan illeszkedik a cső ⌀-höz. Gyors vágások, pl. 15 mm ⌀ Cu cső kevesebb, mint 3 másodperc alatt. Teljes szélesség 40 mm, legkisebb falvastagság 40 mm. A szállítás akkumulátor és töltőkészülék nélkül történik.
Csővágó nemesacél csövekhez ⌀ 12 – 28 mm.
Figyelem:
Akkukat a 073814 számtól talál.
Paraméterek:
Hozzávaló akkumulátor – szállító/akku típus/feszültségMilwaukee B 12 V típus
Gyártó jelöléseM12 PCSS-0
A tartalmazott akkumulátorok száma0
Akkumulátor típusLítium-ion
Akkumulátor-feszültség12 V
Fordulatszám-tartomány0 min-1 - 500 min-1
Maximális réz cső ⌀12 mm - 28 mm
Maximális nemesacél cső ⌀12 mm - 28 mm
Súly1,5 kg
Max. vibráció EN szerint<2,5 m/s2
EnergiaellátásAkkus
Termék fajtájaCsővágó
Adatok
Címke:
078218 M12PCSS/0, Akkumulátoros csővágó M12PCSS/0
Gyártó jelölése:
M12 PCSS-0
Energiaellátás:
Akkus
Akkumulátor típus:
Lítium-ion
Akkumulátor-feszültség:
12&nbsp;V
Termék fajtája:
Csővágó
Maximális réz cső ⌀:
12&nbsp;mm&nbsp;- 28&nbsp;mm
Maximális nemesacél cső ⌀:
12&nbsp;mm&nbsp;- 28&nbsp;mm
Hozzávaló akkumulátor – szállító akku típus feszültség:
Milwaukee B 12 V típus