Sauter VKAA020F300 2-utas elzáró golyóscsap külső menettel, PN 40, DN 20, G 1¼" B, 17 m3/h
  1. Golyós szelepek
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Fűtési-hűtési rendszerek csővezetékei és elemei
  3. Sauter szerelvények
  4. Szelepek
  5. Golyós szelepek
Várható kiszállítási idő :
2-3 munkahét
Márka:
Sauter
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
VKAA020F300
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
DN 15
DN 20
DN 25
DN 32
DN 40
DN 50
Méret 2 Méret 2:
G 1¼" B
Típus Típus:
17 m3/h
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Részletek
2-utas elzáró golyóscsap külső menettel, PN 40
Hogyan javul az energiahatékonyság
Pontos elzárás minimális szivárgással.
Jellemzők
  • Gyors váltás 6 másodperc alatt az AKM115SF152 működtetővel
  • Alacsony nyomaték az O-gyűrűre szerelt gallér révén
  • Külső menetes golyóscsap az ISO 228-1 (G x" B) szerint
  • Test cinkleoldódás-álló öntött sárgarézből
  • A golyó cinkleoldódás-álló sárgarézből készült, krómozott és polírozott felülettel
  • Szűrő és csavaros csatlakozó tartozékként elérhető
  • Vízminőség a VDI 2035 szabvány szerint
Műszaki adatok
Paraméterek:
Névleges nyomás40 bar
Szivárgási értékVízálló az EN 60534-4 L/1 szerint, jobb mint 5. osztály
Forgási szög90°
Működési hőmérséklet−10...130 °C, páralecsapódás nélkül
Üzemi nyomás (folyadék)40 bar (−10...50 °C), 35 bar (130 °C)
Üzemi nyomás (gáz)20 bar