Sauter VUS020F305 2-utas karimás szelep, PN 40 (elektromos), DN 20, 20 mm, 6.3 m³/h
  1. Szabályzó szelep
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Fűtési-hűtési rendszerek csővezetékei és elemei
  3. Sauter szerelvények
  4. Szelepek
  5. Szabályzó szelep
Várható kiszállítási idő :
2-3 munkahét
Márka:
Sauter
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
VUS020F305
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
DN 15
DN 20
DN 25
DN 32
DN 40
DN 50
DN 65
DN 80
DN 100
Típus Típus:
6.3 m³/h
Típus 2 Típus 2 :
20 mm
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Részletek
2-utas karimás szelep, PN 40 (elektromos)
Hogyan javul az energiahatékonyság
A hatékonyság a precíz és megbízható szabályozást jelenti.
Jellemzők:
  • Folyamatos szabályozás zárt rendszerű hideg, meleg és forró víz, valamint gőz esetén
  • AVM 322(S), AVM 234S és AVF 234S szelephajtásokkal kombinálva szabályozó egységként működik
  • Vízminőség: VDI 2035 szerint
  • Ivóvízhez nem alkalmas
  • Karimás csatlakozás az EN 1092-2 szabvány szerint, B tömítési forma
  • Szabályozó szelep, szilikonzsírmentes, matt fekete kivitel
  • A szelep zárt állapotban van, ha az orsó befelé mozdul – zárás kizárólag nyomás ellenében
  • Szelepház öntött acélból; orsó, ülék és zárótest rozsdamentes acélból
Paraméterek:
Névleges nyomásPN 40
Üzemi nyomás40 bar −10...50 °C, 36.3 bar 120 °C-on, 29.4 bar 220 °C-on, 27.8 bar 260 °C-on
CsatlakozásKarima EN 1092-2 szerint, B forma
SzelepkarakterisztikaEgyenlő százalékos
Szabályozási tartomány> 50:1
Szivárgási érték≤ 0.05% a Kvs értékhez viszonyítva
Üzemi hőmérséklet−10...260 °C