Sauter VKRA020F300 2-utas szabályozó gömbcsap, külső menettel, PN 40, DN 20, G 1¼" B, 4 m³/h
  1. Golyós szelepek
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Fűtési-hűtési rendszerek csővezetékei és elemei
  3. Sauter szerelvények
  4. Szelepek
  5. Golyós szelepek
Várható kiszállítási idő :
2-3 munkahét
Márka:
Sauter
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
VKRA020F300
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
DN 15
DN 20
DN 25
DN 32
DN 40
DN 50
Méret 2 Méret 2:
G 1¼" B
Típus Típus:
4 m³/h
6.3 m³/h
10 m³/h
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Részletek
2-utas szabályozó gömbcsap, külső menettel, PN 40
Hogyan javítja az energiahatékonyságot:Precíz szabályozás és minimális szivárgás
Jellemzők:
  • 2-utú szabályozó gömbcsap hideg és meleg vízhez zárt rendszerekben
  • Használható AKM 105(S), 115(S), 115SA és AKF 112, 113(S) szelepmozgatókkal
  • Egyenletes karakterisztika; a szabályozási kontúr közvetlenül a gömbbe integrálva
  • A karakterisztika állítható lineáris vagy kvadratikus formára SUT forgómozgatóval
  • Orsó nagy csúszófelülettel, PTFE siklógyűrűvel
  • Alacsony nyomaték, O-gyűrűn támasztott gallérnak köszönhetően
  • Külső menetes gömbcsap ISO 228-1 szerint (G x" B)
  • Test anyaga: cinkkiválásnak ellenálló sárgaréz (DZR)
  • Orsó: DZR sárgaréz, PTFE siklógyűrűvel
  • Gömb: DZR sárgaréz, krómozott és polírozott
  • Orsó tömítés: dupla EPDM O-gyűrű
  • Szűrő és hollandi csatlakozó opcionálisan elérhető
  • Vízminőség a VDI 2035 szerint
Paraméterek:
Névleges nyomásPN 40
Szelep karakterisztikaEgyenletes
Szabályozási arány (szelep)500:1
Szabályozási arány (mozgatóval)> 50:1
SzivárgásVízmentes, EN 60534-4 L/1 szerint, jobb mint 5. osztály
Elfordulási szög90°
Üzemi hőmérséklet−10...130 °C, páralecsapódás nélkül
Üzemi nyomás (folyadék)40 bar (−10...50 °C), 35 bar
Üzemi nyomás (gáz)20 bar