Sauter BKTA020F300 3-utas átváltó gömbcsap (T) külső menettel, PN 40, DN 20, G 1¼" B, 13 m³/h
  1. Golyós szelepek
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Fűtési-hűtési rendszerek csővezetékei és elemei
  3. Sauter szerelvények
  4. Szelepek
  5. Golyós szelepek
Várható kiszállítási idő :
2-3 munkahét
Márka:
Sauter
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
BKTA020F300
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
DN 15
DN 20
DN 25
DN 32
DN 40
DN 50
Méret 2 Méret 2:
G 1¼" B
Típus Típus:
13 m³/h
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Részletek
3-utas átváltó gömbcsap (T) külső menettel, PN 40
  • Gyors váltás 6 másodperc alatt AKM115SF152 szelepmozgatóval
  • Alacsony nyomaték az O-gyűrűre szerelt gallér révén
  • Súrlódógyűrűs orsó kettős O-gyűrűs tömítéssel
  • Külső menetes golyóscsap ISO 228-1 (G x" B) szabvány szerint
  • DZR (cinkleoldódás-álló) öntött sárgaréz test
  • Krómozott és polírozott felületű DZR sárgaréz golyó
  • Szűrő és hollandi csatlakozó külön rendelhető tartozék
  • VDI 2035 szerinti vízminőség
Paraméterek:
Névleges nyomás40 bar
Szivárgási érték, átmeneti járatEN 60534-4 L/1 szerint vízzáró, jobb mint 4. osztály
Szivárgási érték, átkötő járat1% a Kvs értékből
Forgási szög90°
Üzemi hőmérséklet−10...130 °C, kondenzáció nélkül
Üzemi nyomás40 bar (−10...50 °C), 35 bar (130 °C), Gázok: 20 bar