Sauter BUS020F205 3-járatú karimás szelep, PN 40 (pn.), DN 20, 20 mm, 6.3 m³/h
  1. Szabályzó szelep
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Fűtési-hűtési rendszerek csővezetékei és elemei
  3. Sauter szerelvények
  4. Szelepek
  5. Szabályzó szelep
Várható kiszállítási idő :
2-3 munkahét
Márka:
Sauter
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
BUS020F205
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
DN 15
DN 20
DN 25
DN 32
DN 40
DN 50
DN 65
DN 80
DN 100
Típus Típus:
6.3 m³/h
Típus 2 Típus 2 :
20 mm
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Részletek
3-utas karimás szelep, PN 40
  • Folyamatos szabályozás hideg, meleg és forró víz esetén zárt rendszerekben
  • Szabályozó egységként AVP 242-244 szelepmozgatókkal kombinálva
  • VDI 2035 szerinti vízminőség
  • Karimás csatlakozás EN 1092-2, B tömítési forma szerint
  • Szabályozó szelep, szilikonzsír-mentes, matt fekete színű
  • Ivóvízhez és robbanásveszélyes környezethez nem alkalmas
  • Ha az orsó kihúzott állapotban van, a szelep zárva van
  • Csak szabályozó szelepként használható
  • Öntöttacél szelep test
  • Rozsdamentes acél ülék és záróelem
  • Rozsdamentes acél orsó
Paraméterek:
Névleges nyomásPN 40
CsatlakozásKarima EN 1092-2, B forma szerint
Keverőjárat karakterisztikaLineáris
Szabályozási arány> 50:1
Szivárgási érték, fő járat≤ 0.05% a Kvs értékből
Szivárgási érték, keverőjárat≤ 1% a Kvs értékből
Üzemi hőmérséklet-10...240 °C
Üzemi nyomás40 bar (-10...50 °C), 36.3 bar (120 °C), 29.4 bar (220 °C), 27.8 bar (260 °C)