Belimo SR24P-SR-5 Forgó hajtómű (RobustLine), 20 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 90 s, IP66/67, F05
  1. Szelephajtóművek
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Belimo víz és fűtéstechnikához alkalmazható motorok és kiegészítők
  3. Szelephajtóművek
Várható kiszállítási idő :
5-15 munkanap
Márka:
BELIMO
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
SR24P-SR-5
Forgatónyomaték:
20 Nm
Futásidő (motor):
90 s / 90°
Vezérlés típusa:
DC 2...10 V
Védelmi mód:
IP66/67
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Típus Típus:
SR24A
SR24P
Típus 2 Típus 2 :
5
SR
SR-5
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
Forgó hajtómű (RobustLine), 20 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 90 s, IP66/67, F05
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Adatok
Műszaki adatlap:
Műszaki adatlap
Gépkönyv, használati útmutató:
Telepítési útmutató
Minőségi bizonyítvány:
EU Declaration of Conformity
Elektromos csatlakozás:
Kábel
Feszültség AC/DC:
AC/DC 24 V
Kézi felülbírálás:
Lezárható nyomógombbal
Vészállás funkció:
Vészállás funkció nélkül
Áramfogyasztás (működési):
2.5 W
Áramfogyasztás (tartós):
0.4 W
Címke:
Custom label: