  1. Energia osztó-gyűjtő
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Belimo víz és fűtéstechnikához alkalmazható motorok és kiegészítők
  3. Energia osztó-gyűjtő
Várható kiszállítási idő :
5-15 munkanap
Márka:
BELIMO
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
EM-ECQ-11F
Nyomásfüggetlen:
NEM
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
2 körös
3 körös
4 körös
5 körös
6 körös
7 körös
8 körös
9 körös
10 körös
11 körös
12 körös
Típus Típus:
11F
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
Belimo energia osztó-gyűjtő, Zónák 11, ps 600 kPa, Közeghőmérséklet 2...70°C [36...158°F]
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
Részletek
A Belimo EM-ECQ-..F energia osztó-gyűjtő kifejezetten zárt vízrendszerekhez készült, ahol fontos a kompakt kialakítás, a megbízható zárás és a zónánként szabályozható térfogatáram. A megoldás egyik nagy előnye, hogy a hajtómű bepattintható szerelvényű, így a telepítés átláthatóbbá, a karbantartás pedig egyszerűbbé válik. A beépített térfogatáram-korlátozó 0…5 l/min tartományban állítható, a rendszer pedig 6 bar üzemi nyomásig alkalmazható.