  1. Multi-funkciós szelepek
  1. Fűtés és hűtés-technika
  2. Fűtési-hűtési rendszerek csővezetékei és elemei
  3. Sauter szerelvények
  4. Szelepek
  5. Multi-funkciós szelepek
Várható kiszállítási idő :
2-3 munkahét
Márka:
Sauter
Kedvezmény rendszer :
A termékhez pont és kupon kedvezmény is igénybe vehető
Gyártói Cikkszám:
UVC106MF015
Mennyiségi kedvezmény:
3  db
3
10  db
5
Méret Méret:
DN 15
DN 25
Méret 2 Méret 2:
0...1400 l/h
Típus Típus:
BACnet MS/TP
Modbus/RTU
A vásárlás után járó pontok
[csak regisztrált vásárlóknak]
Pontok:
A kép csak illusztráció!
„Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt amire szükségem van!” Antoine De Saint-Exupéry
Csomagajánlatok
Részletek
Dinamikus térfogatáram-szabályozó rendszer 6‑utú golyóscsappal, eValveco
  • Szabadalmaztatott nyomásfüggetlen változó térfogatáram‑szabályozás (EP 2307938)
  • Beépített térfogatáram‑mérés visszacsatolással
  • Könnyű integráció bármely BMS rendszerbe
  • Vezérlője változó térfogatáram fűtési/hűtési üzemmódhoz
  • Klímaplafonokhoz váltó funkcióval (4‑csöves rendszerek)
  • Integráció BACnet MS/TP vagy Modbus/RTU (RS‑485 interfész)
Elektronikus tápellátás:
Tápfeszültség24 VAC ±20 %, 50 Hz vagy 24 V= ±10 %
Folyamatos teljesítmény3 W (4 VA)
Üresjárati fogyasztás1.5 W (2 VA)
Csúcstartóáram5 A ( 3 ms)
Bemenet és visszacsatolás:
Bemeneti jel Xs0…10 V= (fűtési 0.5–4.5 V, hűtési 5.5–9.5 V), Ri ≥ 60 kΩ
Visszacsatoló jel Xi0…10 V= (max. 2 mA), felbontás ≈100 mV
Térfogatáram‑szabályozás:
BeállításAnalóg, Modbus/RTU vagy BACnet MS/TP
ÉrzékelőTTM ultrahangos, mozgó alkatrészek nélkül
Pontosság±3 %
Min. szabályozható áramlás3 l/h
Üzemkész3–5 perc bekapcsolás után
Szelep és aktuátor:
Névleges nyomásPN 16
Max. Δp2 bar
KözegVíz (glikolmentes), 5…90 °C
Szivárgás0.001 % Kvs (DIN EN 60534‑4 III)
Zaj30 dB(A)
Interfész:
KommunikációModbus/RTU vagy BACnet MS/TP, RS‑485 STP/FTP 9600–38400 baud
Vezeték nélküli–
Felépítés:
AnyagokCW617N golyóscsap, ABS/PP/ötvözött acél, EPDM, kerámia
CsatlakozásokDN15 G½"x5 + G¾"x1; DN25 G1"x6 male (ISO228/1)
Környezeti feltételek & engedélyek:
Üzemhőmérséklet10…45 °C; közeg: 5…90 °C
Tárolás−20…50 °C; max. 85% rh